Våre regnskapsførere og hvordan få tak i dem

Regnskapsførere i Bergen

Jarle D. Karlsson
Daglig leder
Autorisert Regnskapsfører
Mobil: 952 15 085
jarle@jdkregnskap.no

Grethe Almeland

Faglig leder/Siviløkonom

Autorisert Regnskapsfører

Tlf: 481 56 120

grethe@jdkregnskap.no

Irene Titland

​Autorisert Regnskapsfører

Tlf: 412 08 336

irene@jdkregnskap.no

Marius D. Bøe

Regnskapsmedarbeider

Mobil: 924 88 579

marius@jdkregnskap.no

Ingun Herdlevær

Autorisert Regnskapsfører

Tlf: 453 77 202

ingun@jdkregnskap.no

Joanna Skubiszewska
Siviløkonom
Tlf: 453 76 036
joanna@jdkregnskap.no

Siri Y. Balasundaram
Regnskapsmedarbeider

Mobil: 472 93 808

Siri@jdkregnskap.no

Christian K. Dørum 

Avdelingsleder/NK

Mobil: 922 11 388

christian@jdkregnskap.no

Denis Brykin

Regnskapsmedarbeider

Mobil: 453 76 052

denis@jdkregnskap.no

Torild Hamre

Regnskapsmedarbeider

Tlf: 412 98 513

th@jdkregnskap.no

Marielle Smørås
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 453 75 645
marielle@jdkregnskap.no

Tone Håvardstun

Regnskapsmedarbeider

Tlf: 453 75 915

tone@jdkregnskap.no

Lene R. Larsen
Regnskapsmedarbeider
Mobil: 994 09 172
Lene@jdkregnskap.no

Marlena Puchala

Regnskapsmedarbeider

Tlf: 462 39 865

marlena@jdkregnskap.no

Regnskapførere i Oslo

Maria Rube
Avdelingsleder

Autorisert regnskapsfører
Mobil: 486 41 378
maria@jdkregnskap.no

Magdalena Anna Mackiewicz
Regnskapsmedarbeider
Mobil: 939 69 541
​magdalena@jdkregnskap.no

Nina Helen Johansen
Regnskapsmedarbeider
Mobil: 415 24 209
nina-helen@jdkregnskap.no

Regnskapførere i Porsgrunn

Jan Tverråen
Avdelingsleder

Autorisert regnskapsfører
Mobil: 482 55 085
Jan@jdkregnskap.no

Liv Heidi Røsaker
Regnskapsmedarbeider
Mobil: 918 93 472
livheidi@jdkregnskap.no

​Jo-Einar Gundersen
Autorisert ​regnskapsfører 
Mobil: 414 18 760
jo-einar@jdkregnskap.no

Marina Rasikiene
Regnskapsmedarbeider
Mobil: 976 50 486
Marina@jdkregnskap.no

  • Regnskapsfører, regnskapsføring, råd
  • Hvit Linkedin Ikon
  • Regnskapsfører, regnskapsføring, råd