top of page

Våre regnskapsførere 

Bergen                 Oslo                 Porsgrunn
Regnskapsførere i Bergen
regnskapsfører i Bergen, Regnskap, Bergen, økonomi, rådgivning i Bergen,
Bergen

Wernersholmvegen 81

Bergen@jdkregnskap.no

Telefon: 924 88 579

Christian K. Dørum 

Daglig leder

Statsautorisert regnskapsfører

Telefon: 922 11 388

E-post: christian@jdkregnskap.no

Grethe Almeland

Styremedlem/Faglig leder

Statsautorisert regnskapsfører

Telefon: 481 56 120

E-post: grethe@jdkregnskap.no

Irene Titland

​Statsautorisert regnskapsfører

Telefon: 412 08 336

E-post: irene@jdkregnskap.no

Lene R. Larsen
Statsautorisert regnskapsfører
Telefon: 994 09 172
E-post: lene@jdkregnskap.no

Denis Brykin

Regnskapsfører

Telefon: 453 76 052

E-post: denis@jdkregnskap.no

Tone Håvardstun

Regnskapsfører

Telefon: 453 75 915

E-post: tone@jdkregnskap.no

Hege Eek-Larsen
Regnskapsfører
Telefon: 938 25 758
E-post: hege@jdkregnskap.no

Marte Eidsvik Flint

Regnskapsfører

Telefon: 971 76 280

E-post: marte@jdkregnskap.no

Marius Dørum Bøe

Avdelingsleder

Statsautorisert regnskapsfører

Telefon: 924 88 579

E-post: marius@jdkregnskap.no

Ingun Herdlevær

Statsautorisert regnskapsfører

Telefon: 453 77 202

E-post: ingun@jdkregnskap.no

Marlena Puchala

Statsautorisert regnskapsfører

Telefon: 462 39 865

E-post: mp@jdkregnskap.no

Daniel Rikstad

Markedsansvarlig

Regnskapsfører

Telefon: 452 59 173

E-post: daniel@jdkregnskap.no

Torild Hamre

Regnskapsfører

Telefon: 412 98 513

E-post: th@jdkregnskap.no

Siri Sairam
Regnskapsfører

Telefon: 472 93 808

E-post: siri@jdkregnskap.no

Katarzyna Jarzebska

Regnskapsfører

Telefon: 968 79 463

E-post: katarzyna@jdkregnskap.no

Rebekka Espeland

Regnskapsfører

Telefon: 453 55 655

E-post: rebekka@jdkregnskap.no

Bergen
porsgrunn-norway_edited.jpg
Porsgrunn
Oslo
Regnskapførere i Oslo
regnskap oslo_edited.jpg
Oslo

Nordstrandveien 5

Oslo@jdkregnskap.no

Telefon: 994 09 172

Marius Dørum Bøe

Fungerende avd. leder

Statsautorisert regnskapsfører

Telefon: 924 88 579

E-post: marius@jdkregnskap.no

Magdalena Anna Mackiewicz
Regnskapsfører
Telefon: 939 69 541
E-post: ​magdalena@jdkregnskap.no

Nina-Helen Johansen
Regnskapsfører
Telefon: 415 24 209
E-post: nina-helen@jdkregnskap.no

Regnskapførere i Porsgrunn
porsgrunn-norway_edited.jpg
Porsgrunn

Storgata 169

Porsgrunn@jdkregnskap.no

Telefon: 482 55 085

Jan Tverråen
Avdelingsleder

Statsautorisert regnskapsfører
Telefon: 482 55 085
E-post: jan@jdkregnskap.no

Arild Morild
Statsautorisert regnskapsfører
Telefon: 924 50 529
E-post: arild@jdkregnskap.no

Jarle Dørum Karlsson
Styreleder/Partner

Statsautorisert regnskapsfører
Telefon: 952 15 085
E-post: jarle@jdkregnskap.no

​Jo-Einar Gundersen
Statsautorisert ​regnskapsfører 
Telefon: 414 18 760
E-post: jo-einar@jdkregnskap.no

Marina Rasikiene
Regnskapsfører
Telefon: 976 50 486
E-post: marina@jdkregnskap.no

Porsgrunn
bottom of page